Zaginanie blach Wrocław – oferta spółki P.G. GROUP

Zaginanie blach Wrocław – oferta spółki P.G. GROUP
Rodzaj biznesu
Streszczenie

Wyroby stalowe stosowane w budownictwie muszą cechować się trwałością i wysoką jakością. Spełniają one w wielu obiektach istotne funkcje i te właśnie czynniki są zawsze brane jako pierwsze pod uwagę. Wybór firmy P.G. Group gwarantuje spełnienie tych wymogów oraz satysfakcję.

Zaginanie blach Wrocław fot.1

Każdy klient, decydując się na usługi i produkty P.G Group ma pewność, że dostanie wyroby przemysłowe, budowlane i wykończeniowe ze stali z przysłowiowej górnej półki. Jedną z wielu zalet jest też bogaty katalog. Firma oferuje m.in.: okna dachowe, rynny, sufity listwowe i rastrowe, kasetony, panele elewacyjne i wiele innych praktycznych produktów. Dzięki temu budynki wyposażone są w niezbędne elementy.

Zaginanie blach Wrocław fot.2

Firma dysponuje także nowoczesnymi maszynami do obróbki materiałów stalowych o długości powyżej ośmiu metrów. Zaletą jest również bogaty wybór blach stalowych o grubości od 0,5 do 3,0 mm i grubości powłok do 55 um. Dostępne są one w różnych wariantach kolorystycznych – ponad 50. Stal jest z kolei obrabiana z pomocą najwyższej klasy wycinarek laserowych, pras krawędziowych, wykrawarek młoteczkowych i zaginarek.

Zaginanie blach Wrocław fot.3

Przekonaj się o wyjątkowości usług i produktów P.G. Group. Możesz liczyć na jakość i trwałość. Personel złożony ze specjalistów jest gotowy służyć pomocą i najlepszymi rozwiązaniami.

P.G. GROUP Sp. z o.o.

Strona internetowa
Telefon
713169301
NIP
8961302657
Regon
932645847
Miejsce
Nowa Wieś Wrocławska ul. Relaksowa 41 55-080 Kąty Wrocławskie
  • Zaginanie blach Wrocław – oferta spółki P.G. GROUP
  • Zaginanie blach Wrocław – oferta spółki P.G. GROUP
  • Zaginanie blach Wrocław – oferta spółki P.G. GROUP