Wilczynsky Studio – oklejanie samochodów Wrocław

Wilczynsky Studio – oklejanie samochodów Wrocław
Po szyldem:
Wilczynsky Studio – oklejanie samochodów Wrocław
Rodzaj biznesu:
Streszczenie:

Auto Detailing Wrocław – WILCZYNSKY.PL, to godna zaufania firma specjalizująca się w szeroko pojętej pielęgnacji pojazdów. Założycielem firmy jest Tomek Wilczyński, który jest niekwestionowanym specjalistą z zakresu moto detailingu. Co więcej jego pasja do motoryzacji przekłada się na świetną pracę, którą wykonuje wraz z całym zespołem.

Oklejanie samochodów Wrocław fot.1

Studio oferuje najwyższej jakości usługi pielęgnacyjne zarówno dla samochodów, jak i motocykli. Bogata oferta obejmuje między innymi: mycie premium, renowację lakieru, aplikację wosków, czy też pranie tapicerki. Polerowanie lakieru usuwana nawet 95% zarysowań powstałych na samochodach i motocyklach.

Oklejanie samochodów Wrocław fot.2

WILCZYNSKY.PL pracuje w oparciu o najnowsze technologie, które zapewniają pełne bezpieczeństwo lakieru i spokojny sen właścicieli pojazdów. Oddając pojazd do WILCZYNSKY.PL klient ma pewność, że jego samochód czy motocykl wróci do niego w lepszym stanie. Ogromne doświadczenie pracowników to klucz do sukcesu. WILCZYNSKY.PL to firma godna zaufania, która wciąż się rozwija.

 

Wilczynsky Studio

Strona internetowa:
Telefon:
717351727
NIP:
8952095058
Regon:
365477452
Miejsce:
ul. Rakowa 48-50 51-421 Wrocław
  • Wilczynsky Studio – oklejanie samochodów Wrocław
  • Wilczynsky Studio – oklejanie samochodów Wrocław