Swan-Klim Wrocław – montaż klimatyzacji

Swan-Klim Wrocław – montaż klimatyzacji
Po szyldem:
Swan-Klim Wrocław – montaż klimatyzacji
Rodzaj biznesu:
Streszczenie:

Swan-Klim to firma na którą zawsze możecie liczyć. Jeżeli planujecie założyć w swoim nowo powstałym budynku klimatyzację, to jesteśmy do Waszej dyspozycji. Współpracujemy również z klientami, którzy już posiadają domy, firmy oraz budynki innego przeznaczenia, gdzie teraz chcą założyć lub całkowicie zmienić posiadaną klimatyzację. Chętnie Wam w tym pomożemy, oferując swoje usługi na wysokim poziomie w atrakcyjnie niskiej cenie.

Swan-Klim Wrocław – montaż klimatyzacji fot.1

Zajmujemy się sporządzaniem projektów budowlanych i wykonawczych, jak również dokumentacją powykonawczą. Nie tylko projektujemy, ale również zajmujemy się realizacją wszystkich wykonanych przez nas projektów, dzięki czemu wszystko nadzorowane jest przez naszą ekipę.

Swan-Klim Wrocław – montaż klimatyzacji fot.2

Bierzemy pełną odpowiedzialność za to, co się będzie działo. Swan-Klim nadzór inwestorski poszczególnych inwestycji budowlanych. Wykonujemy również pomiary i regulacje urządzeń i instalacja wentylacji, jak również zajmujemy się serwisowaniem poszczególnych urządzeń klimatyzacyjnych. Zapraszamy do współpracy.

Strona internetowa:
Telefon:
880515087
NIP:
8842510102
Regon:
021324284
Miejsce:
ul. Pełczyńska 4 50-950 Wrocław
  • Swan-Klim Wrocław – montaż klimatyzacji
  • Swan-Klim Wrocław – montaż klimatyzacji