Skup Aut AutoGTA z Wrocławia

Skup Aut AutoGTA z Wrocławia
Rodzaj biznesu
Streszczenie

Jeżeli jesteś mieszkańcem Wrocławia lub też okolic i usiłujesz już od dłuższego czasu bezskutecznie sprzedać swoje używane auto skontaktuj się z przedsiębiorstwem, które znajduje się w stolicy Dolnego Śląskiego o nazwie Skup Aut AUTOGTA. Firma ta świadczy usługi polegające na skupie samochodów takich które są w dobrym stanie technicznych, jak i tych których lata świetności przeminęły dawno temu.

Sprzedaż w tym miejscu także wóz który uczestniczył w wypadku, a auto uszkodzone i wyeksploatowane w znacznym stopniu i niedające się do dalszego użytku możesz zezłomować. Skup Aut AUTOGTA wychodzi również naprzeciw swoim klientom i jeśli na przykład w rejonie Twojej posesji znajduje się pojazd od dłuższego czasu nie używany i nie nadający się do tego, aby się nim poruszać również otrzymasz wsparcie.

Na miejsce przyjadą pracownicy zakładu z lawetą i zabiorą samochód. I co ważne nie poniesiesz z tego tytułu żadnych kosztów. Przy transakcji wszelkiego typu formalności są ograniczone do niezbędnego minimum, a płatność otrzymasz na miejscu w formie gotówki lub też przelewem natychmiastowym na wskazany przez Ciebie rachunek bankowy.

AutoGTA logo

Skup Aut AutoGTA

Strona internetowa
Telefon
730117117
NIP
8951876724
Regon
020742967
Miejsce
ul. Piotra Czajkowskiego 11-13 51-171 Wrocław
  • Skup Aut AutoGTA z Wrocławia