Pompa beczkowa w ofercie sklepu Kielo.pl

Pompa beczkowa w ofercie sklepu Kielo.pl
Po szyldem:
Pompa beczkowa w ofercie sklepu Kielo.pl
Rodzaj biznesu:
Streszczenie:

Sklep internetowy Kielo.pl specjalizuje się w dostarczaniu swoim klientom (zarówno fizycznym, jak i firmowym) wysokiej klasy systemów pompowych. Dzięki produktom Kielo firmy produkcyjne, magazynowe i warsztaty różnego rodzaju działalności przemysłowej, otrzymują najlepszych standardów pompy pozwalające im na płynną i efektywną pracę.

Pompa beczkowa Lutz z oferty sklepu KIELO fot.1

Doświadczenie pracowników sklepu Kielo sprawia, że służą oni swoim klientom doradztwem technicznym i produktowym tak, by każdy system i instalacja pompowa dobierana do potrzeb ich firm, była do nich optymalna i sprawdzała się w codziennym działaniu.

Pompa beczkowa Lutz z oferty sklepu KIELO fot.2

Oferta sklepu Kielo.pl obejmuje m.in najwyższych standardów pompy beczkowe (laboratoryjne, higieniczne i ślimakowe), pompy dozujące z kompletnymi systemami automatycznego podawania produktów chemicznych, pompy perystaltyczne do różnorodnych zastosowań w przemyśle oraz monoblokowe pompy Ebara posiadające certyfikaty ATEX i wyposażone w przydatną funkcję samodzielnego dozowania. Firma sprzedaje również systemy membranowe i wirowe.

Strona internetowa:
Telefon:
756409002
NIP:
7352858145
Regon:
122961742
Miejsce:
ul. Kokoszków 24A 34-400 Nowy Targ
  • Pompa beczkowa w ofercie sklepu Kielo.pl
  • Pompa beczkowa w ofercie sklepu Kielo.pl