Opakowania foliowe z firmy ARGRA

Opakowania foliowe z firmy ARGRA
Po szyldem:
Opakowania foliowe z firmy ARGRA
Rodzaj biznesu:
Streszczenie:

Specjalistyczna firma Agra, to przodująca firma działająca od wielu lat w branży przetwarzania tworzyw sztucznych. Działamy na rynku już od 1997 roku i przez tak długi okres czas pracy zdołaliśmy zdobyć uznanie i wiele pochlebnych opinii, poprzez zdobyte przez nas doświadczenie oraz uzyskaną przez nas bogatą wiedzę, która jest niezbędna w naszej branży.

Nasza firma specjalizuje się w obrębie dziedziny zajmującej się zaawansowaną produkcją foli oraz wszelakich opakowań foliowych wykonanych z surowca polietylenowego, czyli HDPE oraz LDPE. Naszym głównym założeniem jest dostarczenie jak najlepszego produkty, co ma prowadzić do jak największego zadowolenia naszych klientów.

Nasza kadra pracownicza składa się z wykwalifikowanych specjalistów, którzy charakteryzują się bogatą wiedzą, dużym doświadczeniem, ogromnym zaangażowaniem oraz pełnym profesjonalizmem w swojej pracy. Posiadamy również nowoczesne maszyny produkcyjne, dzięki czemu wytwarzamy wyroby o świetnej jakości. Zapraszamy do współpracy.

Strona internetowa:
Telefon:
512112760
NIP:
9111563998
Regon:
23438630
Miejsce:
ul. Moniuszki 19d 56-400 Oleśnica