Opakowania foliowe z firmy ARGRA

Opakowania foliowe z firmy ARGRA
Po szyldem: Opakowania foliowe z firmy ARGRA
Rodzaj biznesu:
Streszczenie:

Specjalistyczna firma Agra, to przodująca firma działająca od wielu lat w branży przetwarzania tworzyw sztucznych. Działamy na rynku już od 1997 roku i przez tak długi okres czas pracy zdołaliśmy zdobyć uznanie i wiele pochlebnych opinii, poprzez zdobyte przez nas doświadczenie oraz uzyskaną przez nas bogatą wiedzę, która jest niezbędna w naszej branży.

Nasza firma specjalizuje się w obrębie dziedziny zajmującej się zaawansowaną produkcją foli oraz wszelakich opakowań foliowych wykonanych z surowca polietylenowego, czyli HDPE oraz LDPE. Naszym głównym założeniem jest dostarczenie jak najlepszego produkty, co ma prowadzić do jak największego zadowolenia naszych klientów.

Nasza kadra pracownicza składa się z wykwalifikowanych specjalistów, którzy charakteryzują się bogatą wiedzą, dużym doświadczeniem, ogromnym zaangażowaniem oraz pełnym profesjonalizmem w swojej pracy. Posiadamy również nowoczesne maszyny produkcyjne, dzięki czemu wytwarzamy wyroby o świetnej jakości. Zapraszamy do współpracy.

Strona internetowa: opakowania foliowe
Telefon: 512112760
NIP: 9111563998
Regon: 9111563998
Miejsce: ul. Moniuszki 19d 56-400 Oleśnica