Metalowa suszarka do rąk Stiebel Eletron – Niemiecka Jakość!

Ogromny wybór suszarek do rąk sprawia, że zakup jednego modelu urasta powoli do rangi dużego wyzwania. Nic dziwnego. Spośród dziesiątek, jeśli nie setek najróżniejszych modeli suszarek, jesteśmy zmuszeni znaleźć tę jedną, która najlepiej będzie spełniała nasze oczekiwania. A co się do nich zalicza? Postanowiliśmy zapytać osoby, zarządzające nieruchomościami, czym się kierują przy zakupie suszarek do rąk. Mamy nadzieje, że uzyskane w ten sposób odpowiedzi pomogą w lepszym zrozumieniu potrzeb, a także szybszym wyborze suszarek, które pierwszorzędnie spisują się w zastosowaniu biurowym.

suszarka do rąk Stiebel Eletron

Bezobsługowość i trwałość suszarek do rąk

To chyba jedne z najczęściej wymienianych oczekiwań, względem nowych suszarek do rąk. Kupując takie urządzenia, chcemy je powiesić i tak naprawdę zapomnieć o ich istnieniu. Mają one służyć przez jak najdłuższy czas, nie wymagając żadnych nakładów pracy, związanej z konserwacją, wymianą części czy innymi czynnościami eksploatacyjnymi. Jakie suszarki najlepiej będą wpasowywały się w te oczekiwania? Oczywiście że będą to suszarki w metalowych obudowach. To właśnie taki rodzaj suszarek najczęściej można spotkać w publicznych toaletach, a także firmowych łazienkach. Jakie są argumenty, przemawiające za wyborem właśnie urządzeń w takim rodzaju obudowy? Przede wszystkim trwałość.

Suszarki metalowe są wytrzymalsze

Właściwości fizyczne stali, z jakiej została wykonana obudowa suszarki sprawiają, że urządzenie to może znosić naprawdę działanie dużych sił. Ma to znaczenie zawsze wtedy, kiedy istnieje nawet najmniejsze ryzyko, że suszarka stanie się celem aktu wandalizmu. A to wcale nie jest wykluczone, nawet w toaletach centrach handlowych. Mocniejsze uderzenie dłonią może sprawić, że sztywna i podatna na uszkodzenia obudowa z plastiku, ulegnie trwałemu uszkodzeniu. Co w takim przypadku będziemy mogli robić? Jeśli producent oferuje części zamienne do swoich wyrobów, będziemy mogli podjąć próbę wymiany obudowy na nową.

Jeśli jednak takie elementy nie są dostępne, nie pozostanie nam nic innego, jak tylko wymiana uszkodzonej suszarki na nową – tu największy wybór. To natomiast będzie wiązało się z kosztami zakupu, montażu i koniecznością poświęcenia wolnego czasu, aby tym wszystkim się zająć i dopilnować tych rzeczy. Wybierając suszarkę metalową, nie będziemy mieli takich problemów. Blacha ocynkowana, wykończona na efekt inox jest znacznie bardziej wytrzymała, niż jakiekolwiek tworzywo, wykorzystywane do produkcji suszarek. Obudowa taka będzie dzielnie znosiła wiele prób uszkodzeń, a jedynym tego efektem może być wgniecenie na powierzchni, w żaden sposób nie utrudniające prawidłowej pracy.

koszenasmieci.pl

Czyszczenie suszarek metalowych

Czysta i higieniczna łazienka, to również regularne mycie suszarek. Wbrew pozorom, urządzenia te powinny być często czyszczone, gdyż w ich wnętrzu mogą się rozwijać bakterie. Nie inaczej jest również z zewnętrzną obudową. Ona również musi być regularnie czyszczona, przy pomocy specjalistycznych środków antybakteryjnych. Metalowa suszarka do rąk, niewątpliwie jest znacznie łatwiejsza w utrzymaniu pełnej higieny, gdyż materiał ten nie pozwala na odbarwianie się pod wpływem różnego rodzaju substancji, w tym dymu papierosowego.